FAALİYET ALANLARIMIZ

Okullarda, şirketlerde ve birçok farklı tipteki kalabalık organizasyonda faaliyet gösteriyoruz.

Eğitim Kurumları

Türkiye’nin en değerli eğitim kurumularına catering hizmeti veriyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için en büyük sorumluluğun bizlerde olduğunun da farkındayız. Düzenli bir beslenme programını takip ederek bu program çerçevesinde öğrencilerimizin yaşına, cinsiyetine, fiziksel aktivitelerine uygun menüler düzenliyoruz.
Sağlıklı beslenmenin ön koşulu olarak, menülerde kullandığımız malzeme kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermiyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken gerekli izinleri alınmış, analiz raporları uygun, toplumda kabul görmüş markaların ürünlerini kullanıyoruz. Aylık menülerimize et, tavuk, balık, sebze ve bakliyat yemeklerini dengeli dağıtıyor, yemeklerimizin yanında günlük süt ve yoğurt desteği sağlıyoruz.

Kurumsal
Şirketler

Türkiye’nin en büyük ve önde gelen kurumsal şirketlerine catering hizmeti veriyoruz. En kaliteli ürünleri, en sağlıklı şekilde işleyip sunuma hazır hale getirirken, hizmet verdiğimiz grubun enerji ve besin ögeleri ihtiyacını göz önünde bulundurarak menülerimizi planlıyoruz. Aylık menülerimize et, tavuk, balık, sebze ve bakliyat yemeklerini dengeli dağıtarak, kişinin sağlıklı ve dengeli beslenmesini hedef alıyoruz.  Kaliteli, uygun besin değerlerine  ve çeşitliliğe sahip yemek seçeneklerimizle kurumsal şirketlerin çalışanlarını mutlu etmesine yardımcı oluyoruz.

Davet ve Organizasyon

Davet ve organizasyon gibi özel günlerin hiç kuşkusuz ki olmazsa olmazı yiyecek ve içeceklerdir. Aşkur ailesi olarak bu özel günlerinizde en uygun menüyü seçme konusundaki  tecrübemize güveniyoruz. Kalite ve hijyeni sevgi ile harmanladığımız sunumlarımızla, davet ve organizasyonlarınıza renk katıyor,  mutfağımızdan çıkan lezzetli ürünlerimize sunum sanatını ekliyor, hem  gözlerinize hem de ağız tadınıza hitap ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda dekorasyon ve servis konusundaki tecrübelerimizi de sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.