HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en seçkin okullarına, kalabalık davet ve organizasyonlara yüksek kalite standartlarında catering hizmeti veriyoruz.

Kalite Politikamız

Kalitemiz Tescilli
Aşkur Catering olarak öncelikli amacımız; “en büyük” değil, binlerce girişimcinin kalıcı olmayı başaramadığı bu sektörde “en iyi” olmaktır. Bu nedenle ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleriyle Aşkur Catering bünyesindeki mutfakların tamamında hizmet kalitemizi güvence altına aldık. Ayrıca ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi standartlarına da uygunluk belgeleri alarak çevre konusundaki duyarlılığımızı ve çalışanlarımızın güvenliğine verdiğimiz önemi tescil ettirmeyi başardık.

TÜRKAK onaylı anlaşmalı gıda analiz laboratuvarımıza , yemeklerimizden ve içme sularımızdan düzenli periyotlarda numuneler aldırarak hem mikrobiyolojik hem de kimyasal analizleri yaptırılmaktadır.

Bunun yanı sıra kendi bünyemizde oluşturduğumuz laboratuvarda ise üretmiş olduğumuz gıdalar ile içme ve kullanma sularının Türk Gıda Kodeksi kriterlerine uygunluğu doğrulanmaktadır. Üretim ve servis alanında kullanılan ekipmanların hijyen seviyeleri ve personel hijyeni de periyodik olarak kontrol edilerek denetim altında tutulmaktadır

Belgelerimiz